Hisense New Comfort

 

New Comfort standarta sērijas gaisa kondicionieris ar apkures funkciju. Šī modeļa modernais un pabeigtais dizains ļauj veikt tā uzstādīšanu daudzās telpās. Taisnstūrveida korpusa montāža ir ļoti vienkārša un bez problēmām var izmantot kopā ar dekoratīvajiem penāļiem. Standarta ir pieslēgvieta Wi-Fi opcionālā moduļa pieslēgšanai. Kondicioniera komplektācijā ietilpst dubultās skaņu izolācijas Toshiba DC-inverter kompresori. Pateicoties augsti energoefektīva dzesēšanas aģenta R32 izmantošanai un tā atbilst SEER A++ un SCOP A+ Eiropas energoefektivitātes klases direktīvai. New Comfort sērijai piemīt vairums moderno kondicionieru standarta funkciju, kā arī vesela virkne papildiespēju: MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu. 5 ātrumu iekšējā bloka ventilators. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a). Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors. Dežūrapkures režīms +8с. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.

Hisense Mini Apple Pie

 

Mini Apple Pie - biseness sērijas gaisa kondicionieris ar apkures funkciju. Šī modeļa modernais, elegantais dizains kļūs par Jūsu mājokļa vai biroja rotājumu. Kondicionieris ir aprīkots ar 3D gaisa ieplūdes funkciju, kā arī ir iespējams ar tālvadības pulti automātiski regulēt gan horizontālās, gan arī vertikālās žalūzijas. Standarta ir pieslēgvieta Wi-Fi opcionālā moduļa pieslēgšanai. Kondicioniera komplektācijā ietilpst trīskāršās skaņu izolācijas Toshiba DC-inverter kompresori. Pateicoties augsti energoefektīva dzesēšanas aģenta R32 izmantošanai un tā atbilst SEER A++ un SCOP A+ Eiropas energoefektivitātes klases direktīvai. Mini Apple Pie sērijai, bez kondicioniera bisenesa funkcijām, ir arī vesela virkne papildiespēju:  MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu. Horizontālo un vertikālo žalūziju 4D automātiskā vadība. Automātiskais gaisa jonizētājs. 7 ātrumu iekšējā bloka ventilators. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a). Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem. 4 in 1 filtri:  ULTRA Hi sliver filtrs + HEPA + Vitamin C + Negative Ion filtrs. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors. Dežūrapkures režīms +8с. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.

Hisense Energy

 

Premium klases sērijas Energy sienas kondicionieris /siltumsūknis. Маksimāla energoefektivitāte. Lakonisks, neoklasisks dizains, ar kuru šis kondicionieris izceļas citu Hisense kondicionieru modeļu vidū.  Kondicionierim ir iebūvēts bloks izvadei uz  Wi-Fi. Energy ir aprīkots ar aukstuma aģenta padeves sistēmu, kas ļauj izmantot to kā siltumsūkni kritiskas āra gaisa temperatūras gadījumā. Kondicionieri komplektē ar DC-inverter kompresoriem Toshiba, kuriem ir trīskārša skaņas izolācija. Pateicoties augsti ekoloģiska augstuma aģenta R32 izmantošanai, kondicionieris atbilst 2019.gada klases SEER А+++/SCOP A++ Eiropas energoefektivitātes direktīvai. Sērijai Energy  ir virkne papildiespēju: MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu. Horizontālo un vertikālo žalūziju 4D automātiskā vadība. Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem. 6 ātrumu iekšējā bloka ventilators. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a). Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors. Dežūrapkures režīms +8с. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.